انجمن

عکس های آزاده زارعی نقش سیندرلا سریال آوای باران

azade zarei

آزاده زارعی متولد ۱۰ خرداد سال ۱۳۶۸ و کارگردانی خوانده است.آزاده زارعی بازیگر جوان و خوشروی سینما و تلویزیون ایران که در فیلمهای آمین خواهم گفت، اکباتان و برف روی شیروانی داغ حضور داشته است (در دو فیلم آخر به عنوان منشی صحنه) آزاده زارعی در نقش اصغر فرشته حضوری متفاوت و به یاد ماندنی داشت.

شناخته‌ترین بازیگر فیلم فرزاد حسنی است که در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفته. محمود نظرعلیان، علیرضا مهران، آزاده زارعی، ساناز اسدی، حمید حبیبی‌فر، محمد فصیحی، حسن سکوند و میسا مولوی دیگر بازیگران این فیلم هستند. «آمین خواهیم گفت» به تهیه‌کنندگی مشترک سامان سالور و سید امیرسیدزاده روایتگر قصه‌ای عاشقانه در بستری انسانی است.

در سریال آوای باران نیز نقش اصلی این سریال را آزاده زارعی بازی می کند که پیش از این در فیلم «آمین خواهیم گفت» به کارگردانی سامان سالور بازی کرده است. از دیگر بازیگران نقش های اصلی این سریال می توان به ثریا قاسمی، حمیدرضا پگاه، سام درخشان، الهام چرخنده، مهران احمدی، سپیده خداوردی و امیر دژاکام اشاره کرد.

آزاده زارعی‌ همان «باران» سریال «آوای باران» است که دست تقدیر او را به میان کودکان کار و خیابان برده و باعث شده او در کنار آنها بزرگ شود. این نوع زندگی باعث شد تا او ادبیات خاص آنها را داشته باشد، طور دیگری به زندگی نگاه کند، و

زارعی قبل از بازی در سریال آوای باران در فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» به کارگردانی سامان سالور ایفاگر نقش «اصغر فرشته» بود که هنوز اکران نشده و سال گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. او در دومین تجربه بازیگری‌اش هم ایفاگر یک نقش متفاوت است.

Azade-Zarei-pixs.ir-5 pixs.ir-2 Azade-Zarei-pixs.ir-4 Azade-Zarei-pixs.ir-3 Azade-Zarei-pixs.ir-2 Azade-Zarei-pixs.ir- Azade-Zarei-pixs.ir-1 Azade-Zarei-pixs.ir-7       

9 دیدگاه برای این نوشته

 1. haniya گفت:

  very goOoOoOoOoOd…………….!!!!!!!!!!!!!!

 2. nasrin گفت:

  salammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 3. yasoos گفت:

  این پسر چی خیال کرده؟

 4. SABA گفت:

  از سايتتون خوشم اومد بدك نبود

 5. faisal گفت:

  خیلی سایتتون خوبه

 6. راضیه صفری گفت:

  من از ازاده زارعی خیلی خوشم میادو دوستش دارم

 7. راضیه گفت:

  عالی عالییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 8. سوگند کیانی گفت:

  سحر تو خوش گلی اما به پای زارعی نمی رسی.

 9. سوگند کیانی گفت:

  سحر تو خوش گلی اما به پای زارعی نمی رسی واگه بگن که تو بهترینی من میگم که استخری بهتره.

خرید کریو خرید vpn خرید kerio خرید vpn