انجمن

عکس های نازنین بیاتی + بیوگرافی

nazanin bayati-pixsir-asliنازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی رو طی یک مصاحبه در زیر میتونید بخونید:

مثل اغلب خانم ها، به تان برنمی خورد بپرسم چند سالتان است؟– نه! متولد 68 هستم.قبل از «دربند» به بازیگری علاقه داشتید؟– مسلما کسی که تئاتر می خواند با بازیگری ناآشنا نیست ولی من گرایشی که در دانشگاه انتخاب کردم، طراحی صحنه بود. در چهار ترم اول هر کسی مبانی را پاس می کند و آشنایی داشتم به بازیگری …… ولی این آشنایی آنقدر نبود که علاقمند جدی بازیگری باشید.– خیلی نه. خودمعلاقه ام به طراحی بود. کنار کار طراحی، بازی تئاتر را هم دوست داشتم و انجام می دادم، ولی خیلی کم.چی شد سر از بازیگری درآوردید؟ آن هم با کارگردانی مثل پرویز شهبازی که کم کار می کند و کارهای مهمی می سازد.– قبلا فیلم «نفس عمیق» را دیده بودم و آن فیلم را خیلی دوست داشتم. ممثل خیلی از خانم های دیگری که قبل از من خبر شده بودند، از طریق یکی از دوستانم فهمیدم که آقای شهبازی برای بازی تست می گیرند، من هم رفتم دفترشان و تست دادم.

بیوگرافی نازنین بیاتی نازنین بیاتی

چقدر این تست دادن ها طول کشید تا فهمیدید که برای نقش یک انتخاب شده اید؟– دقیقا یک ماه رفت و آمد من طول کشید. دو روز قبل از آنکه کار کلید بخورد، به من گفتند که برای نقش اول تایید شده ای.در این آمدن و رفتن ها چه تست هایی می گرفتند؟ بازی می کردید یا نه؟– واقعا جوری نبود که احساس کنم وقتی آقای شهبازی با من صحبت می کنند، دارند از من بازی می گیرند یا نه. خیلی رفتار عادی داشتند. بعضی وقت ها بود که تست دوربین داشتیم با خانم آهنگرانی یا آقای علوی. تست گریم و تست لباس همداشتیم ولی چیزی بیشتر از این نبود.

عکس نازنین بیاتی

درباره اینکه چگونه حس بگیرید، صحبتی نمی کردند یا آموزشی نمیداد؟– اصلا. شگردها و تکنیک های خود کارگردانی بود که من نمی توانم درباره اش توضیح بدهم که چگونه بازی می خواستند از من بگیرند.کلاس خاص بازیگری هم نرفته بودید.– نه.بعد با این تفاسیر، کار خیلی خیلی سختی بوده! نمی ترسیدید که روبروی تیمی حرفه ای و بازیگرانی که کار کرده اند، بازی کنید؟– خیلی سخت بود ولی خب از آنجا که با خانم آهنگرانی در یک فرصت کوتاه، مثل یک دوست صمیمی شدیم، توی کار بی نهایت به من کمک کردند. اصلا حس نمی کردم که خانم آهنگرانی این همه تجربه دارند و من بار اولم است که جلوی ودوربین می ایستم. خیلی کمکم می کرد که بتوانم بهتر بازی کنم. همه عوامل فیلم راهنمای خوبی بودند برای من؛ آقای بهمنش، خانم عرفی نژاد و خیلی ها که باید همه عوامل گروه را نام ببرم.

نازنین بیاتی

الان حس می کنید که باید کلاس بازیگری بروید یا نه؟– (مکث) اگر دوستان یا بزرگانی به من توصیه کنند که کلاس بازیگری بروم، حتما می روم.… و در سینما چگونه ادامه می دهید؟– باید شرایطی که پیش می آید را دید. شاید دیگر پیش نیاید بازی کنم و برگردم به کار طراحی، شاید هم دوباره اتفاق افتاد. الان نمی شود تا این حد به برنامه ریزی بلندمدت فکر کرد.رفتار خانواده و دوستان چطور بود؟ کسی گفت «وای نازنین محشر بودی»؟– بالاخره خانواده و دوستان و هر کسی که توانست فیلم را ببیند، راضی بودند و خوب برخورد کردند. انتقاد مهم و جدی نشنیدم. شاید چون برخورد خاصی با منتقدان نداشتم. قبلا مجلات سینمایی را دنبال می کردم ولی الان بیشتر پیگیری می کنم، ببینم درباره من و بازی ام چه چیزهایی نوشته اند و نظرشان چیست.با مقایسه خودتان با ترانه علیدوستی مشکلی ندارید؟ می دانید که پشت سر شما، همین قضاوت می شود.– برای من جای خوشحالی است که بگویند شبیه خانم علیدوستی هستم. بازیگری که به نظرم یکی از بهترین بازیگران سینمای ماست.

2 دیدگاه برای این نوشته

  1. morteza گفت:

    سلام خانم بیاتی امیدوارم همیشه شاد تنتون سالم باشه…

  2. علی گفت:

    سلام خانم بیانی خیلی گلی

خرید کریو خرید vpn خرید kerio خرید vpn